Vítejte na místě, umožňujícím vytvořit Váš rodinný strom a zachovat zkušenosti a skutky našich předků. Slyšeli jste někdy : "Po kom ty vlastně si??" Možná můžeme najít odpověď v našich kořenech. A nejen na tuto otázku. Vždyť minulost našich rodin zásadně ovlivňuje současnost a naše životy.
Díky Vám, toto místo může obsahovat skutečnou historii. Autentická data a jména našich příbuzných, mohou pomoci vzdáleným příbuzným, které jste nikdy neviděli, spojit se s Vámi, coby se správcem rodinného stromu. Nikdy nevíte, zda nějaký bratranec nepátrá po své minulosti a přeje si setkat se s neznámými členy rodiny. Snažte se prosím respektovat tento ideál. Děkujeme a přejeme příjemnou cestu!!

Přihlášení


Registrace


Zapomenuté heslo


Abyste mohli plně využít možnosti této aplikace a získali možnost prohlížet si rodinné stromy ostatních, je potřeba být zaregistrovaný. Je to velmi jednoduché a rychlé. Jediné, co potřebujete, je funkční e-mail, kam Vám může být zaslán aktivační kód. Poté stačí kliknout na odkaz uvnitř e-mailu, nastavit Vaše tajné heslo a jste uvnitř!!